| Greumaiesăgăseştiunnumeoriginal a întrebat:

Buna TPU . Eu in fiecare joi ma duc la sala de forta , si acolo e aer inchis tot timpul si ma doare capul , dar doar joi acolo . Si ma doare intr-o parte doar . In partea stanga , odata jos , odata sus . Ce inseamna asta ? E ceva normal , e din cauza aerului inchis ? Mie mi-e frica de boli si d-aia intreb . . Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal sa miroasa a aer inchis pentru ca circula si particulele de microbi degajati de la transpiratia fiecaruia. Fa plangere la OPC sa le dea o amenda la neglijenti.

| bernylory a răspuns:

Daca o incapere nu este bine aerisita, atunci cei care stau in acea incapere vor simti usoare dureri de cap.cel mai bine ar fi sa le spui acest lucru, poate pe viitor vor tine cont de opinia ta si vor deschide ferestrele.

| Buddha a răspuns:

Du-te la medicul de familie.