| Mațoianu8 a întrebat:

Bună TPU fac fotbal de performantă. Acum in iarna sa facut un cantonament de iarna. Am facut foarte multă alergare multă sala si + inot am stat 8 zile zi de zi numai fuga. Am revenit sambata acasa. Pe la ora 21 ma luat o putina durere in partea dreapta jos pe unde e apendincită nu imi era rau nimic. A doua zi nu ma durut doar putin seara dar luni ma luat o durere in stanga apoi la piept in cocoasa pieptului dar niste dureri foarte mici. Astazi am avut antrenament si am alergat 10 min incontinu alergare usoara nu am simtit nimic. Am fost la medicul de familie cu diagosticul meu ca am apendincită dar el mi-a spus ca la prima vedere nu am. Imi puteti spune ce am o febră musculara? Am apendincită( nu am avut nimic nu ma durut capu varsaturi nimic)? Am facut multă sala si alergare!
Va rog sa imi raspundeti serios! Multumesc! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Daca medicul nu a confirmat presupunerea ta, inseamna ca asa este!
Apoi, ar fi bine sa stii ca durata si intensitatea efortului fizic pe care l-ai facut la antrenamente pot fi cauze ale micilor dureri pe care le acuzi.