| anonim_4396 a întrebat:

Funda! La persoanele care au avut operatii pe cord deschis, este permisa cafeaua fara cofeina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://stiri.kappa.ro/......83677.html
dar cel mai indicat este sa intrebi medicul si tu sa ai grija sa respecti totul cu strictete.
O seara buna:)

2 răspunsuri:
| CristiDumi a răspuns:

N-am avut operatie, da eu cre k da. Adica ma gandesc ca problema era cofeina. Daca nu are cofeina, e ok. E ca si cum ai bea bere fara alcol laughing hey, intreaba un medic. Cel mai bine. N-as vrea sa patesti ceva din cauza mea.

| Pagutzzu_Pagu_1968 a răspuns:

Sigur ca DA