| MyWorld a întrebat:

Buna TPU! Imi place foarte mult stiinta si in general medicina. De obicei ma mai uit la emisiuni pe canale gen: Discovery Science si Zone Reality la emisiunile despre corpul uman. Acum, cine imi poate da un link unde sa pot vedea documentare despre Corpul uman?
thanx all.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tudor_2273 a răspuns:

Http://documentaryheaven.com/ --- ai in dreapta lista cu subiecte. Dai click pe un subiect interesat si vei vedea acolo un sir lung de documentare. Personal, eu cred ca e unul dintre cele mai bune site-uri cu documentare de pe internet. Vizionare placuta!