| ValarMorghulis a întrebat:

Hi... Ziceti-mi si mie, de unde pot descarca documentare din astea dupa Discovery, National, Zone reality etc. despre OZN-uri, plenete, Egipt, big foot...etc. pls. fundita

2 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Depe wikipedia! dai la google si scrii wikipedia si ati apar mai multe site-uri si dai unde vezi ca scrie wikipedia! (scrie la toate wikipedia) acolo scrii sa zicem planete si iti apar toate informatile posibile sau care le are despre planete sau daca scrii ozn-uri apar informatii despre ozn-uri sau daca scrii egipt iti apar informatii despre egipt si altele...

| ValarMorghulis explică:

Eu ma refer la documentare VIDEO