| facepalmlol a întrebat:

In fiecare dimineata ma spal pe fata cu apa si sapun,iar pe urma la scoala observ ca mi se inrosesc obrajii si simt o caldura destul de enervanta in ei, iar mainile sunt reci.Bine,asta deja a devenit ceva normal,fiindca mereu am mainile si picioarele sloi chiar si vara.
Idee e ca se repeta seara, in general in timp ce scriu.
Mi se pare ciudat.De ce se intampla asta? Nu cred ca e de la sapun si nici de la vant, pentru ca nu-i chiar asa frig.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Mergi la medic sa faci cateva investigatii, problema se poate rezolva.
Sunt tulburari neurovegetative legate de instabilitatea hormonala de la pubertate si cresterea in inaltime, care inseamna necesitati crescute de minerale si vitamine.

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Circulația sângelui, ai putea vedea un medic pentru asta. S-ar putea rezolva sau nu, acum depinde.