| AnnnaMarrria a întrebat:

In primul rand imi cer scuze daca nu se potriveste categoria insa nu am stiut la care sa o pun.
As dori un pierce in limba si vreau niste idei de saloane din pitesti sau targoviste, unde sa se lucreze steril si sa nu patesc ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit.
http://www.centrulmedicalionescu.ro/salon-tatuaje
O zi buna:)