| Saluti a întrebat:

Va rog sa imi spuneti unde pot sa imi fac un pierce in limba in cluj-napoca! winking dar nu vreau sa afle parintii asa ca fara saloane batting eyelashes. Multumesc! happy

1 răspuns:
| Barbiiiiie a răspuns:

Cum adica vrei sa-ti spunem unde poti sa-ti faci un pierce in limba, si fara saloane!?laughing) Poi unde poti sa ti-l faci decat acasa, eu personal nu-ti recomand sa-ti faci pierce in limba. Are atat de multe contraindicatii: te impiedica sa vorbesti normal, strica iremediabil dintii (abrazie, parodontoza, carii, fracturi), retine bacterii si implicit mirosuri neplacute in gura si poate duce chiar la cancer de limba (care crede-ma pe cuvant, e ultimul lucru pe care ti l-ai putea dori). Mai mult de atat, prin rana deschisa pe care o ai formezi o poarta de intrare pentru tot felul de bacterii si virusuri (apropo, hepatita B si C se pot transmite asa). Din punctul meu de vedere, pierce-ul in limba este total inutil pentru ca oricum nu il vede nimeni, dar are atat de multe contraindicatii incat nu merita.