| supersanzy a întrebat:

Intrebarea mea este cat te tine durerea dupa scoaterea unei masele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

O zi, maxim doua, nu mai mult.

| Latinmoon a răspuns:

Cam doua-trei zile...

| C0olmonkey a răspuns:

Salut!
Dupa 2 zile te lasa dar daca te zgarii cu mancare in acel loc sau musti ca si cand ai avea un dinte acolo o sa te apuce din nou.

| bogdi504 a răspuns:

Cand isi revine gingia dupa aprox 2-3 zile iti trece si dupa aia vei putea manca ca si cum ai avea masea acolo happy mie mi-a scos un dinte si o masea din acelasi loc dar in doua zile naveam treaba. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| claudytza01 a răspuns:

Mai mult de cateva zile, aprox o sapt...depinde:d