| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
M am trezit azi la 7 ca trebuia sa plec si am mancat un sendvis ca doar atat an apucat, dupa am peste cateva ore am mancat la un restaurant si m-am dus cu cineva sa-si fac unghiile si acolo de la praf cand dadea cu pila pe unghie, am simtit ca imi arde fata si ma înțeapă gen ca si cum mi ar fi rau sa mi se faca rau si aproape intrasem in panica cred ca stătusem prea mult in aerul ala inchis cu prafu ala... si dupa am ajuns acasa pe la 5, am mancat si inca ma durea capu, simteam ca se învârte totul cu mine asa ca m-am culcat si m-am trezit la 8 si ma doare foarte tare capul si burta, cred ca aveam scăzută glicemia ca ma simteam slabit si am luat un belvita si ciocolata si ma intreb de ce m-am simtit asa. oare de la oboseala si ca nu se obișnuise organismul sa fac totul asa de dimineata? Sper ca e totul Ok...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cronos126 a răspuns:

Nu stiu, eu ti-as recomanda sa te consulte un medic.