| axenterobert a întrebat:

mam operat acum vreo 2 saptamani de unghie incarnata iar doctorul ma cusut acolo....maine ma voi duce sa imi scoata atele! problema e ca nu suport durerea, si vreau sa stiu la ce sa ma astept! intrebare: DOARE cAND ITI ScOATE FIRELE?!
PS.: cel mai sincer raspuns va primi funda +vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Stephenye a răspuns:

Si eu am fost operata la picior si sincer nu doare cand iti scoate firele doar te pisca putin. Mie mi le-a scos cu foarfeca, dar sa nu te sperii ca ti-am mai zis ca nu doare.

3 răspunsuri:
| axenterobert explică:

Pfuu, mersi:* Mai linistit

| axenterobert explică:

In sfarsit mi-a scos firelebig grin
Va multumesc de incurajari:*big hug
cred ca sentimentul e acela cand iti smulge cineva un fir de parlaughing

| Denysa16 a răspuns:

Eu m-am operat de apendicita si cand m-am dus sa-mi scot atele imi era foarte frica ca o sa ma doara, dar sincer nu m-a durut de loc am simitit doar ca umbla acolo, dar nu ma durea. Sper ca si la operatia ta sa fie la fel!