| Justmeandmysmile a întrebat:

TPU mega fundita.EU mostenesc din familia tatei coapsele foarte mari si groase. Ma fac sa arat foarte disproportionat, abia daca imi gasesc blugi :' frumosi. Se poate face ceva in legatura cu asta? Imi dati un link sau sfaturi cu exerciti foarte puternice (da am 15 ani sa le pot face) si cu efect rapid si frumos, fara piele lasata? Si ce exercitii pot face sa n-am piele lasata pe abdomen ca am slabit. FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TaviSMURD a răspuns:

Pentru surplusul de piele exista mai multe variante una ar fi extractia chirurgicala dar nu cred ca ai vrea asta alta ar fi tratamentul prin medicatie si masaj sub indrumarea unui medic specialist in legatura cu coapsele poti sa incerci exercitii de fitness eventual i-ati un instructor personal la sala pentru a te coordona sau tot chirurgical dar costa happy Succes.