| Cookie096 a întrebat:

Bună, TPU! Numele meu e Sara şi am 11 ani. Am o mică problemă. Ieri, 28.07. 2017 mi-a venit,, menstruaţia,,. De ce o scriu în ghilimele? Ieri mi-a venit, dar destul de mult. Pe chiloţei, covor, picioare. Dar de atunci nu mi-a mai curs nici măcar o picătură. Oare era doar o rană? Mi-a curs foarte mult sânge, dar nici nu am simţit. Doar am văzut. Mulţumesc, pa, pa!
starFUNDAstar

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cookie01 a răspuns:

Daca e prima menstruatie este normal sa fie asa anormala. Ar trebui sa se stabilizeze dupa cateva luni.

1 răspuns:
| Andreeeeeaaaa859 a răspuns:

Probabil ti-a venit. Vorbește cu mama ta, nu trebuie sa ți fie rușine, e ceva normal.