| stefyeli a întrebat:

buna TPU! prietena mea de vreo 2 zile are niste probleme! nu stiu chair ce stati sa ve explic,, seara i se umfla burta si i se face tare, nu mananca nimic si ce mananca vomita, are stare de ameteala, de somn, si nu stiu ce are! ma puteti ajuta voi? vreau sa o ajut ca saraca e singura parintii is plecati in strainatate, si are un frate mai mic si asa rau se simte. va rig ajutati-ma... ce poate sa aiba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Sa se duca la doctorwinking degeaba iti zicem noi ce credem ca are pentru ca nu suntem medici

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

I-ai dat u ceva MARE ce nu i-a cazut bine, cred?

| RUMBURAK a răspuns:

Cheama urgent salvarea.nu pe net se vindeca astea.cheama un doctor.

| vizi a răspuns:

Sa mearga la doctor...si daca vomita ce mananca este posibil sa aiba ulcer...

| Dipsy a răspuns:

Poate e insarcinatalaughing

| stefyeli explică:

si are secreti albe foarte multe pe chilotei!

| tincu a răspuns:

Poate ca e insarcinata, dar nu am de unde sa stiu sigur, ar fi bine sa se duca la medicul de familie si sa ii zica ce o doare, si medicul de familie o consulta si o sa ii zic, sau poate o trimite la alt medicwinking asta e parerea mea.