| baby_9433 a întrebat:

Saptamana viitoare urmeaza sa imi cauterizez niste negi la dermato.nu stiti daca o sa ma bandajeze?(am pe mana).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Antoni0 a răspuns:

Depinde cat de mari sunt. daca sunt mici, atunci nu-i bandajeaza, daca sunt mai mari si portiunea in care cauterizeaza esti putin mai mare, s-ar putea sa-ti puna un mic bandaj/plasture 2-3 zile.

1 răspuns:
| Deliadelias a răspuns:

Nu cred ca te va bandaja.
tii va scoate, si dupa cred ca vei lasa asa sa se usucethinking ...vara mea a avut la fel si nu a fost bandajata:*