| andreeaoprea a întrebat:

Stie cineva cat costa niste analize la endocrinolog? pentru dereglari hormonale. Si daca stiti sa imi si recomandati unde sa le fac in Bucuresti ar fi perfect. Dau fundita. Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până într-o 100 ron.
http://www.instparhon.ro/
Faci o programare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hilmi Medical Center: Str. Buzesti nr.75-77, et.3, Sector 1 Bucuresti.
Program:
Luni - Sambata: 8.00 - 20.00.

Analizele sunt destul de scumpe, intre 160-215 Ron la endocrinologie pentru :
Dereglari ale glandei tiroide
Obezitate
Tulburari de menopauza
Osteoporoza
Infertilitate
Boli endocrine la copii.

Poti incerca si CENTRUL MEDICAL IDS LABORATORIES SECTOR 4, BDL. MARASESTI NR 90 BUCURESTI
Telefon: 021.301. 0483
Fax: 021.301. 0484.

CENTRUL MEDICAL MEDCENTER, ŞOSEAUA BERCENI 8, SECTOR 4
041902 BUCURESTI
Telefon: 021/331.05.99
Fax: 021/331.05.92

http://medcenter.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu depăşeşte 100 de RON.
Îţi trebuie programare.
Te pup!

| July739 a răspuns:

Nu costa. Ai putea sa mergi la orice doctor