| Joker a întrebat:

stiti cumva pe ce site se afla acel corp omenesc in care indici o parte a corpului si iti spune simptomele?

va multumesc si funda +voturi. pupicei:*:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Bubbudlkee a răspuns:

Auzi Gerrard888...acest site este pentru a ne ajuta unii pe altii pote andreei chiar ii trebuie acel site urgent. Tu de ce esti atat de nesimtit incat lasi asemenea link-uri...da pai e si normal sa stii acele site-uri cand tu stai toata ziua si o freci cand q stanga cand q dreapta la tine e firesc. si vizualizezi acele situri XXX mai des decat imi vizionez eu facbook. Asa ca ce te rog eu pe tine e sa iti steri contul de TPU si sa-ti vezi de treburiile tale, nu avem nevoie de utilizaori de acest gen pe TPU. Sa-ti fie rusine. Si andreea chiar nu stiu acel site de care zici tu daca asi fii stiut te-as fii ajutat q cea mai mare placere, si scuze ca m-am bagat in vb aici da chiar m-a deranjat ce a zis GERRARD888. Te pup deealove struck

| Joker explică (pentru Bubbudlkee):

Mersi mult si pe mine m-a deranjat,dar nu ma mai obosesc,ca si asa genul asta de personaje sunt cu miile si cand am scris intrebarea era fff tarziu si ma si grabeam,dar altii sa para ceea ce nu sunt fac chestii de genul,si de frecat,nici asta nu cred ca stie sa facalaughing)),mersi mult pentru comentariu, dar nu te mai obosii sa le raspunzi, ca mai mult le dai apa la moara. pupicei:*:*:*