| anonim_4396 a întrebat:

sunt insarcinata in luna a 5-a si vreau sa nasc la un spital privat, dar vreau neaparat sa dorm cu sotul meu pentru ca altfel chiar nu pot.Credeti ca daca platesc ma va lasa sa dorm in salon cu el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Din moment ce e clinica privata pebanii tai ar trebui sa te lase sa faci cum crezi tu de cuviinta.

| sara2014 a răspuns:

Eu zic ca e categoric exclus, chiar daca e clinica privata si platesti. Unu la mana si cel mai probabil n o sa fi singura in salon si doi, lauzele au nevoie de odihna si liniste pentru recuperare dupa nastere. Mai degraba cere sa ti aduca bebele si pune l la san. El va fi cel mai important atunci! Sarcina usoara!

| SoSo99 a răspuns:

Daca e clinica privata eu zic ca da