| RINA2 a întrebat:

Va pupic! Ma puteti sfatui cum fac rost de nr.de telefon al unei doctorite ce a lucrat la spitalul Caritas? odata desfiintat spitalul nu mai stiu unde o gasesc.Numele dumneai este Adela Sidonia Rusu, doctor ginecolog extraordinar de bun.Astept raspunsuri si dau fundita:*:*:*:*:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Claudia_Gabriela_1973 a răspuns:

Buna, pe Dna Dr Rusu o gasesti la Medical Ghencea Center la 021.777.55.70.
Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Vezi poate are pagina de facebook.

| RINA2 explică:

Am cautat pe facebook si degeaba nu i-l gasesc o avea alt nume, nu stiu.sunt disperata, e o doctora minunata si grijulie, si blanda si mi-a rezolvat timp de 3 ani orice problema am avut...sadsadsad