| xXxBadManxXx a întrebat:

Va rog sa nu radeti. Am 14 ani si am o problema.
Cand imi ridic pielita de acolo. si imi ating capul cu mana ma doare.
E ceva normal sau e o chestiune de timp?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

In mod normal se rezolva in timp. Esti la inceputul pubertatii si e absolut normal ca pielea de pe capul penisului sa fie extra sensibila.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si si.

| nonameXD121314 a răspuns:

Lasa ca trecewinking