| Dudu22 a întrebat:

Vreau parea voastra sunt baiat,si am tenul mai inchis,masliniu,creol sau cum vreti sa-i spuneti. Întrebarea mea este daca as putea sa ma mai albesc putin pe fata, daca exista ceva care sa albeasca pielea, orice de la farmacie sau daca dermatologul ar putea sa-mi dea ceva. Vreau sa spun ca sunt mai inchis la culoare mai mult pe fata si maini, pe corp sunt chiar destul de alb.Nu vreau sa sune a moft sau ceva doar ca nu-mi place ca sunt asa inchis, nu vreau ca lumea sa creada ca sunt de vreo etnie.Nu am nimic cu nimeni, nu sunt rasist. Vreau ceva raspunsuri daca ma puteti ajuta.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista

| Arthiom a răspuns:

Nu exista, si stai linistit, daca acum te aflii intr-un cerc de prieteni care te judeca pentru felul cum arati, deja poti sa renunti la ei fara regrete.

| Anon31241212 a răspuns:

Exista operatii de schimbare a pielii. Din alea a facut Michael Jackson. Nu-ti recomand. Dai mai mult ca sigur in cancer de piele. Alte variante nu exista. Lasa-te natural cum te-a dat Dumnezeu. Ca asa esti frumos happy