| fcsbandrei8 a întrebat:

Buna TPU vreau sa slabesc
5-10 kg. Am 12 ani 1.47, 46 kg
Cum sa fac? As vrea sa imi spuneti ce sa mananc, la ce ore si ce exercitii sa fac!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Extraterestru2 a răspuns:

Hey! Pentru ca esti in crestere, tu trebuie doar sa nu te ingrasi. Eu iti recomand sa ai 3 mese pe zi la 3 ore exacte ( tu ti le faci singura ), iar seara sa faci ceva sport dupa ce mananci si o mica plimbare e buna happy! Iti recomand sa mananci din toate cate putin, iar la fast-food-uri maxim de 2-3 ori pe luna. Si sa stii ca nu esti grasa la inaltimea pe care o ai. Succes happy si sper ca te-am ajutat.