| EmyEmilush a întrebat:

vreau si eu niste tratamente pentru par.ma puteti ajuta? cu ce te poti da pentru a nu mai cadea parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kity22 a răspuns:

Eu am folosi Alpecin cu cofeina, este foarte bun

| maryfanMJ97 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te duci la farmacie sa intrebi ca daca iei asa un medicament de care ai auzit ca este bun poate sa iti faca ceva la par asa ca este mai bine sa te duci la farmacie sa intrbi si sa vezi ce iti da