| EneDiana a întrebat:

As dori sa ma ajutati si pe mine...in aceasta vacanta vreau sa folosesc niste tratamente naturiste eficiente pentru stimularea cresterii parului, dar nu am prea gasit pe net...ma puteti ajuta? vreau sa am parul lung.multumesc

1 răspuns:
| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Foloseste Ulei de ricin! Este foarte bun dar unsuros, deci mai bine ti-l pui pe par inainte sa faci baie! Stiu ca ti-am raspuns foarte tarziu si scuze... ULEI DE RICIN, chiar si eu il folosesc!