| ella_7332 a întrebat:

buna TPU :X

am si eu o intrebare big grin

am 14 ani si ma inteapa in partea dreapta a pieptului [ sub san]... ce am?

poate sa fie din cauza ca sanii sunt in dezvoltare?

mersi mult "*

funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daiana_6413 a răspuns:

Ella, ai putea avea o nevralgie intercostala. Mie mi se intampla atunci cand stau in curent sau sunt prea subtire imbracata si este frig afara. Ar trebuii sa consulti un doctor pentru ati da un tratament, nu te juca cu sanatatea ca este cea mai importanta! Ai grija de tine si multa sanatate!

1 răspuns:
| angel_4609 a răspuns:

Cand sanii sunt in crestere te dor ambii, nu doar unul.sar putea sa fie mai grav si iti recomand un medic sa vb cu cineva de specialitatewinking