| baby123 a întrebat:

de cateva zile ma inteapa in partea dreapta a pieptului sub san... De ce? si ce e in partea dreapta? big grinbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lorelei2121 a răspuns:

Este ficatul.

3 răspunsuri:
| microsedd a răspuns:

Poate fi un junghi intercostal (apare la nivelul coastelor ca o durere vie care fluctueaza cu ciclul respirator si miscarile cutiei toracice) care apare de obicei daca dormi cu geamul deschis sau "te-a prins curentul" de obicei sunt destul de suparatoare dar trec si de la sine fara tratament intr-o saptamana de obicei ai putea merge la doctor ca sa te asiguri ca asa este, oricum asta nu este grav de obicei

| Lorelei2121 a răspuns:

A piptului? Pai s-ar putea de la efort, obosela sau mancat prea mult.

| NobodyHeree a răspuns:

In partea dreapta este apendicita dupa cate stiu eu.S-ar putea sa ai nevoie de o operatie daca te doare rau! Vorbeste cu mama ta, si si spune-i sa mearga cu tine la un doctor si el iti va explica situatia.

Bafta!