| gogosica22 a întrebat:

Bună tpuuuu!
Colegei mele de bancă i-a intrat încărcătorul de la laptop în picior și are ditamai găuroiul în talpă. Cu ce o pot ajuta și ce poate face dânsa pentru a-și atenua durerea
Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

De ce trebuie să o ajuți tu, sunteți voi doi singuri în pădure? Nu poate să le spună părinților și să cheme salvarea, dacă chiar este atât de grav?

Oricum, nu înțeleg cum reușește cineva să-și înfigă un încărcător de laptop în picior...

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Duceti-va la spital, i se poate infecta rana si dupa e mult mai nasol