| Badwizard99 a întrebat:

Ce cadou de craciun as putea sa-i fac colegei mele de banca?(e cea mai buna prietena)...help me

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

I-ai un lănțișor. Caută unul care crezi că o să ii placa. Nu trebuie sa fie foarte scump pentru a fi frumos. O colega a primit un lănțișor de 30-40 și e foarte frumos.

| kermit1312 a răspuns:

Ii poti lua orice incepand de la o cutie de bomboane, doar gestul conteaza...

| Bucataru_Ioan_Vladut_1990 a răspuns:

Tu normal nu trebuie să îi iei cel mai super hiper mega ultra cadou ca să-i placă, i-ai ceva normal, și în plus, gestul contează...
Sper că te-am ajutat