| anonim_4396 a întrebat:

Tuberculii lui Montgomery apar doar în sarcina sau au mai multe cauze? Mi-au apărut pe areole ceva așa că o umflatura (un fel de cos) dar nu cred ca e cos, e posibil să imi apară fiindcă în 6 zile imi vine menstruația? crying broken heart

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
40 răspunsuri:
| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

O viata ai.
Si si pe asta ti-o faci amară

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. Multa fericire cu bebelusul tau pe care l-ai facut virgina, in somn si fara sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Mda. broken heart
De unde sa stiu, poate îi viitor va fi atât de frumos ca acoperă și tristețea de acum, dar la cum decurg lucrurile. Nu pare să fie așa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Poate nu în somn, poate de pe prosop sau cadă. Și eu ca imi lase clitorisul des și ajung la excitare repede, nici nu am ajuns la excitare și imi curgea secreție transparenta... E ciudat
Virgină nu o să ma creada nimeni ca sunt, dacă am avut atunci acel accident cu teava

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Gandurile tale si convingerile tale prezente influenteaza viitorul tau. E ca efectul Placebo. Cu gandirea asta nu ai multe sanse la un viitor frumos - si chiar si tu o spui

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tatal meu e un prosopo.
Chiar am uitat sa-ti spun! happy

Dar doar asa, din curiozitate, in casa va stergeti totincu un prosop si nu schimbati apa.in cada, faceti baie asa unul dupa altul in apa.murdara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Ba schimb apă după baie, dar zic și eu. Ca dacă am rămas gravidă totuși am rămas cumva
Interesant tatăl prosop!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Mda. Poate imi voi schimba gândirea în viitor
Să fie urat dacă nu va fi frumos (viitorul), nu am ce face.

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca si tatal bebelusului tau, nu? Interesant, ai ramas gravida de la Prosop.
Daca spun eu e interesant - si daca tu, Normal

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu crezi ca nu ai ce face, e adevarat.
Si e problema Ta