| DeniiMeow a întrebat:

am o intrebare:Costa sa iti faci cont pe youtube?thinking Daca nu, imi puteti da niste indicatii pentru a-mi putea face conttongue plzz

funditzzzaaa:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Pai te bagi pe youtube si te uiti sus in colt si dai unde scrie create account apoi bagi Usernameul, si toate celelalte apoi bagi adresa de email, o parola si scrii codul care ti-l arata in imagine ca sa vada ca nu esti bolnav ( E GRATIS )winking eu am succes!

Răspuns utilizator avertizat
| imiplacemov a răspuns:

Nu costa.

| MyWorld_3947 a răspuns:

Nu costawinking

| Desiree a răspuns:

Normal ca nu costa!
e simplu de facut cont, trebuie doar sa respecti cerintele