| christinebubu a întrebat:

Buna tuturor.Am o mica-mare problema.Ieri m-a intepat o albina in degetul(unu din ele) de la picior.S-a umflat, dar nu asta e problema.
Ma mananca ingrozitor de tare.Solutii? Scuze pentru categorie dar vreau un raspuns cat mai rapid ca sa pot dormi.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

Pai... date cu iaurtwinking ca iaurtu desummfla bube funda?:*bft:*

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Antihistaminicele sau lotiunile calmante ar trebui sa va ajute.

Sursa: http://www.itips.ro/......v2067.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare o intrebare pentru Dragoste si sex?

| MrLiKeR a răspuns:

Nu te mai gandi la mancarime...
inchide ochi
gandeste-te la ce iti place cel mai mult