| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema în legatura cu penisul, nu glumesc, fara mistouri. : - Acum 2 - 3 zile mam sculat si m-a scapat treaba mica ["adica sa urinez"], si când ma uit în zona penisului numa vad ca si un nodul asa mare ca si un cos cum s-ar zice, i asa ca pielea tare si gros si ii rosu. Am sa postez poza sa vedeti ca cum mii, fara mistouri si batjocuri.

Dau funda + Voturi! Ma tem de spital nu vreau la spital sau operatii chestii din astea.

Linku-l pozei click: http://postimage.org/image/5ex3m3tmf/

Nu vreau mistouri sau ceva de genu.

Scuye daca nu am postat unde nu trebuie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DreamWhite3000 a răspuns:

Nu te ingrijora! Inseamna ca nu il ai decalotat.In jur este ca o plasa alba. Daca vrei sa nu ajungi la spital trebuie sa rupi plasa alba cand belesti penisul, ca sa fie sant! Funda + vot? big grin

1 răspuns:
| Porcusorul a răspuns:

Este un abces sau chist sebaceu. Daca nu doare, poti sa-l "operezi" si singur ca pe un simplu cos. Evident, dat cu dezinfectant inainte si crema antibiotica dupa (Tetraciclina, de exemplu). Daca vezi ca nu merge, mai bine nu il mai agresezi si il lasi in pace, observand daca mai creste sau scade in timp.