| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti cumva ceva crema cicatrizanta sa-mi recomandati. Mereu imi apar cosuri si nu ma pot stapani sa nu le storc. Atata le bâzâi ca imi ramane o rana in locul acela. Am ramas cu niste urme deci ar fi bine ca crema sa fie si regeneratoare. Daca nu cer prea mult as vrea sa va rog sa nu-mi recomandati ceva scump.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ramo1 a răspuns:

Scagel! E unpic scump, dar gasesti tub si la 9 ml care e mai ieftinut!