| ChristineChh a întrebat:

Astazi am suferit o incizie la masea. Am avut un abces mai vechi, infectie, etc. Aceasta a fost singura cale prin care am putut sa scap de infectie definitiv. Am in masea un tub prin care sa elimin infectia dar am acolo un cheag de sange, am fost mai devreme la dentist si mi-a mai luat din el dar observ ca a inceput sa apara din nou. Nu ma doare doar ca ma incomodeaza. Dentistul mi-a zis ca nu-i nicio problema si ca tubul pot sa il scot si singura cu o penseta. E o senzatie ciudata, nu pot manca, nu pot bea deoarece am cheagul acela acolo si mi-e frica sa umblu singura. A trecut cineva prin ce trec eu? Dvs ce ati facut? Am nevoie de ajutor. Multumesc frumos, orice parere ar fi bine venita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns: