| ChloeS a întrebat:

Buna tuturor.De 2 ani de fiecare data cand ma bronzez, pe picioare adica pe tibie si gamba imi apar niste pete rosii foarte inestetice. Nu ma ustura/mananca/incomodeaza, sunt ca si cum n-ar fi. Inainte ma bronzam f greu pe picioare. Aveti idee ce poate fii? A mai avut cineva? DAU FUNDITA. Multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Da.si eu am patit dar una sg.de la ultraviolete.tre sa te dai cu crema solara de protectie in fiecare zi...eu asa am aflat de la dermatolog...l mine se numeste ceva de genu ca nu inteleg:eruptie vasculara-.sunt niste vase mici de sange care.o cam iau razna daca intelegihappySper ca te ajuta dar mai bine ai merge la un control ca sa fi sigurahappy

2 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Ok

| ChloeS explică:

Da asta aveam de gand.doar ca vroiam sa am idee despre ce se intampla:d mersi :*:*