| anonim_4396 a întrebat:

De cateva luni imi tot apar niste pete rosii mici pe picioare si abdomen. dupa cateva zile dispar dar dupa o saptamana sau doua iar imi apar si ma mananca. aveti idee ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

TPU vreau sa-mi comand un ceas de pe www.ceasuridemana.ro de la ceasulpotrivit. Asta e modelul de ceas http://ceasuridemana.ro/ceas-dama-calvin-klein-ck102_a89 668.html

Acum am vb cu respectivu si mi-a zis ca pozele is reale dar eu nu cred ca is reale. Stiu ca ceasul e fake, mi-am mai comandat d p net un ceas anul trecut si mi-a placut am un an de cand il am si inca mai e in functiune.

Acum nu stiu ce sa fac...

Mai e si asta http://ceasuridemana.ro/calvin-klein-f32ck_a105119.html

Care e mai dragut?

| LittleShyDevil a răspuns:

Cred ca este psoriazis! Apare cand ai suferit un soc puternic sau este mostenit! Pentru mai multe informatii ar trebui sa consulti un dermatolog! Sper sa fie totul bine! Succes!