| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TUTUROR!, injectiile cu moldamin 1200000 ui sunt dureroase la injectare sau depinde de fiecare cum simte durerea, la cat timp dupa injectie te lasa durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Sunt dureroase!