| Aashiqui_Meri_1994 a întrebat:

Un domn/ doamna medic (ginecolog de preferinta) gasesc pe acest site? Vreau doar sa cer o parere in legatura cu o problema. Va rog daca este cineva care ma poate ajuta imi lasati un comentariu iar eu o sa va trimit mesajul pe privat. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Totusi, un sfat avizat dat de un om avizat, ar avea mai mult temei...
Asa ca, nu ezita si cere sfatul unui medic...
O zi buna happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic. Si daca este vreo asistenta pe aici nu se dau sfaturi si asistenta pe net.

| Violleta2022 a răspuns:

La pareri ne pricepem si noi!

| Felys a răspuns:

Intreab-o pe doamna Brigaela, dansa este in domeniu si este o draguta, te va ajuta cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu sunt medici si ginecologi in site. Dupa cum stim medicii au zile incarcate, vieti particulare etc. Insa intrebarea ta va fi binevenita si vom incerca sa iti raspundem. Dupa cum vezi scris cu rosu, problemele medicale sunt probleme serioase care necesita consult specialializat. Sfaturisi pareri iti poate da mai totiaici dar tu trebuie sa mergi la medic pentru consult.

| PeFuga a răspuns:

Userul Brigaela e medic si da sfaturi foarte competente. Apelează la ea cu încredere. Mie mi-a răspuns, tot pe privat, la o problema destul de delicată in timp relativ scurt (1-2 zile).

| Aashiqui_Meri_1994 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! Nu sunt in Romania cam in 2-3 saptamani ajauns si o sa merg la medic de aceea pana atunci am cerut DOAR O PARERE nu o consultatie medicala online.