| XNicooxp a întrebat:

Uleiul de ricin este bun pentru cresterea unghilor? Atat la maini cat si la picioare? Funda pentru un raspuns bun. Imi mai puteti spune despre tratamentele voastre pentru cresterea unghilor multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ajuta uleiul de ricin.Eu iau niste vitamine pentru cresterea parului care includ si cresterea unghiilor deci de asta nu mai folosesc metoda de mai sus.