| Andreeutza_2844 a întrebat:

Buna ...Va pun si eu o intrebare : la sport m-am lovit in banca cam rau mi-a trosnit coloana atunci m-a durut acum nu prea ma mai doare. Asta s-a intamplat acum 3 ore... Exista riscul sa patesc ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Paulutzu a răspuns:

Nu...daca nu te mai doare va vi bine.Iti recomand sa consulti un medic.Cel de familie sau cum vrei. Sper ca ti-am fost de ajutor Funda?big grinsmug

| Mоиica a răspuns:

Nu cred ca exista, dar pentru siguranta ta vorbeste cu parintii ei stiu mai bine. :*

| carabinierr a răspuns:

Vezi ca nu e bine deloc! da daca nu mai te doare de atunci inseamna ca nu e nimic grav