| rororef a întrebat:

va rog sa ma ajutati! vreau sa acord o funda happy corsetul hessing pentru scolioza se poate purta si noaptea cand dorm? poate face rau cu ceva? il port ziua dar eu noaptea dorm foarte stramba. multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| TeenWithADream a răspuns:

Nu se intampla nimic daca il porti noaptea. Si eu l-am mai purtat cateodata. :*
Sper ca te-am ajutat.

| artiomka a răspuns:

Da

| OoBunnyoO a răspuns:

Il poti purta si noaptea, daca poti dormi cu el.
Nu are ce rau sa iti faca. Cu cat il porti mai mult cu atat cresti sansele sa iti indrepti spatele.