| AmPiticiPeCreier a întrebat:

happy Vreau sa stiu si eu cum se numeste melodia pe care a cantat-o Claudiu Mirea la preselectia de la Vocea Romaniei. Imi cer scuze daca aceasta intrebare a mai fost pusa. happy Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| totElodia a răspuns:

A, scuze. Cred ca te referi la "Wild World - Cat Stevens".

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

"Every breath you take" este melodia pe care cei doi au cântat-o în duet. Din păcate Vlad Stoia nu a putut face față emoțiilor, tocmai de aceea cel mai apreciat a fost Claudiu Mirealove strucklove struck

| totElodia a răspuns:

Melodia este celebra : "Every breath you take". O melodie de suflet, sensibila, cu un continut incredibil.

| Domiy a răspuns:

Wild World@!