| pinkypuffy a întrebat:

Buna!
vroiam sa va spun ca am intindere de ligamente si mi-a dat tratament mia spui sa vin marti adica 5.6. 2012 ce credeti ca o sa imi faca?
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| boogdan91 a răspuns:

Va verifica daca tratamentul prescris da roade sau iti va pune ghips/atela. Am avut si eu acum 1luna intidere de ligamente pentru ca am calcat stramb si am stat 7zile cu atela.

1 răspuns:
| pinkypuffy explică:

Boogy vrei sa ma ajuti si pe mine cu ceva? eu fac cateva intrebari iti dau tie funda la toate
si u faci cateva intrebari si u imi dai mie funda dar eu prima si iti garantez ca o sa iti dau funda la cate vrei sa ca sa iti arat iti dau de acum o funda de inceput!winking