| Nadiana26 a întrebat:

Am 26 de ani si de ceva vreme ma confrunt cu niste mici vanatai, pete maronii aparute pe picioare din senin care trec de la sine fara sa le fac nimic.
Nu vreau sa mai caut pe net ca am gasit numai raspunsuri care pur si simplu te ingrozesc. S-a mai confruntat cineva cu asa ceva? Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mad1 a răspuns:

Mai bine ia-ti trimitere de la.medicu de familie si mergi de graba la dermatolog