| daniela_5149 a întrebat:

Buna ziua am cautat la farmacii regent si nu se mai gaseste stie cineva unde pot gasi sau are cineva de vanzare? stie cineva o solutie buna pentru gandaci ca am invazie fratior va rog ajutati-ma multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| lora_9285 a răspuns:

La care farmacii ai cautat? Inclusiv cea veterinara?

| Parintele a răspuns:

Mergi la farmacia veterinara. Regent a fost interzis pentru ca este cancerigen, dar au aparut inlocuitori buni am folosit si eu costa intre 8 lei si 12 lei o sticluta din care faci prin combinarie cu apa 2 litri.

| stef3530 a răspuns:

Foloseste universal" Super Killtox " insecticid aerosol, efect garantat. Miroase urat, dar gasesti gandacii morti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce gaseti si-i extermini, ai grija ca daca un vecin da si el cu otrava, incep sa vina de la el si te pomenesti iar invadata. Treaba asta ar trebui facuta simultan de toti locatarii blocului, ca sa nu se mai mute gindacimea de colo colo... pentru ca, in caz contrar, in final, operatiunea devine inutilawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, da daca scoti aeru din camera (videzi camera cum videaza astia sunca su salamu la ambalare), nu se sufoca? Scapi de ei garantat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum ca am si eu multi si nu pot sa scap de ei
vreau si eu o solutie buna... daca poate cineva sa ras va multumesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum ca am si io multi si nu pot sa scap de ei
vreau si io o solutie buna...daca poate cineva sa ras va multumesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!, mai am ceva regent dar este expirat, eu il folosesc in doza marita, 5 ml/2lt apa/ 15 lei sunt din tgv, iti pot pune pe curier sau nitu_marian@ymail.com, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat si eu la greu dar se pare ca a fost scoasa de pe piata regentu, normal ce e bun dispare din Romania e logik, eu am incercat cu acid boric de la farmaciile la dona se gaseste pulbere si o coimbini cu apa am facut si o mik retete pentru scirbosi de gandaci dar dupa 3 saptamani au reaparut nici eu nu stiu ce sa mai fac nu ii mai suport imi este sila de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma lupt cu gandacii, dar nu pot da cu regent am copilas mic are 3 anisori ce altceva mai poate fi folosit...ma dispera... spray de insecte am dat, solutie de candaci de colorado am dat si nimic, sunt tot aici si isi fac de capcum scap de ei fara sa iau regent?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand regentul de la alindc,in sfarsit am scapat de gandaci.

| adnana_8488 a răspuns:

A aparut produsul "regesc" similar.

| deac11 a răspuns:

Vand Regent,cea mai buna solutie impotriva gandacilor ,15 lei fiola.tel.0720027651