| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a spus ca nu se mai fabrica regent pentru gandaci ca fabrica din
germania a fost inchisa, deci se mai gaseste undeva, si sa fie
original si nu contrafacut(cum am auzit ca se gaseste )Oare
mai este in stoc undeva?

3 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Nu se mai gaseste pe nicaieri eu ii tin sub control cu k300 si raid pulverizate impreuna in toate camerele din casa in aceeasi zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand regentul de la alindc,in sfarsit am scapat de gandaci.

| deac11 a răspuns:

Vand Regent,cea mai buna solutie impotriva gandacilor ,15 lei fiola.tel.0720027651