| Jigokunokishi a întrebat:

Am fost la doctor si mi-a zis ca am rosu in gat si amigdalele usor imflamate. Ma doare rau gatul si dimineata am scuipat sange care cred ca era din gat. Ce leacuri naturiste imi recomandati? Am mancat miere si vreau sa fac gargara cu apa cu sare. Mai sitti si altceva care ar ajuta? Multumesc anticipat! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaulPeNet2003 a răspuns:

Albastru de metilen