| Maria2008op a întrebat:

Buna ziua, am mancat si eu un corn fraged si simt ca mi-a ramas in gat pe partea stanga jos. Am baut apa si am mai mancat o bomboana cu jeleu pentru a se duce, dar tot simt.In ultimul timp patesc mereu, cred ca este din cauza amigdalitelor. Cine ma poate ajuta cu un sfat urgent! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bea apă multa sa se duca in stomac bucata de corn care ti a ramas in gît, ăla nu era fraged era vechi, daca era fraged cum spui tu era proaspăt moale, cine stie de cit timp era in magazin si era expirat, cu ce era cornul? Sau era baton?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la doctor

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Poate doar e o iritatie si crezi ca ti-a ramas in gat.
Mai bea apa si ai rabdare.