| Bunelul321 a întrebat:

Am o intrebare. De un an mi-au iesit pe penis puncte albe iar pe testicule sunt ca mici cosuri si ies fire de par din ele, nu ma deranjeaza de loc. Am 14 ani, sunt grasut ce poate fi? Multumesc frumos. Toate cele bune.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Sunt papule perlate peniene.Sunt frecvente si complet normale deci nu ai motive de ingrijorare.Totusi daca efectiv nu iti place tie cum arata si ai bani de cheltuit, le poti scoate cu laserul la un cabinet particular.

| Sătănilă a răspuns:

Esti baiat sau fata, dai funda?