| Cosmin9999 a întrebat:

am pe spate in stanga mai multe pete rosii spre maro si as vrea sa-mi dati o parere, precizez ca mai consum alcool si chiar azi am baut o doza si m-am inrosit pe pectorali si pe umeri.De la ce ar putea proveni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,sunt ceva sanse (respectiv banuiala) ca ai putea avea ceva probleme la ficat, sfatul meu sa nu mai intrebi pe net si sa mergi la un medic care sa te trimita la analize de specialitate! Cu sanatatea nu e de glumit sau de intarziat!